Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/modsbgco/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Project Black Orca . . .
ModsBG.com форум
October 22, 09, 2017, 09:31:02 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Как да изберем SSD - пълното ръководство

Home   Help Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Project Black Orca . . .  (Read 1640 times)
ChrisJobs
Юзър

Репутация +1/-0

« on: August 11, 21, 2013, 09:43:34 PM »

Здравейте приятели, преди около месец започнах малко мод по старата кутия, и днес ще видите до къде я докарах.
Доста грешки направих, защото имах много въпроси а имах проблем с регистрацията, и чак днес се свързах с администратора за да ми я одобри Smiley
Сега ще кажете, че не е нищо особено, но за момче като мен на 15г. не е и малко. Старая се да се различавам от връстниците, и докато са на кафе или дискотека, аз се грижа за машината ми. Не пуша и пия, компютрите са ми страст, от 3 години софтуера а от скоро и хардуера. Благодарен съм и на калдейта, за това което ми е дала, и че малко или много е различна от другите форуми, в които като пуснеш тема те плюят до последно.
По темата, ето малко снимки на още не завършената ми машина Smiley

Това са снимките искам и няколко съвета Smiley
Мисля вътре да сложа няколко ленти LED, и да поскрия малко кабелите в онзи маркуч, но не зная как, имам 2 80мм вентилатора и един 120, но не знам как да ги съчетая, не мога да ползвам този от 120 отзад, защото опира в плексигласа, искам да направя логото на nVidia някъде, но не знам къде. И имах идея отстрани да има разклонения направени от някакво цветно тиксо или самозалепваща цветна хартия. Тоест капака с плексигласа да има направено нещо като разклонения от клони или нещо подобно Smiley
Ако имате съвети критики и каквото и да е давайте смело, за това е качено.
« Last Edit: January 15, 20, 2014, 08:49:19 PM by ChrisJobs » Logged
ModsBG.com форум
« on: August 11, 21, 2013, 09:43:34 PM »

ChrisJobs
Юзър

Репутация +1/-0

« Reply #1 on: January 15, 20, 2014, 08:50:02 PM »

Cheesy Сега видях, че снимките не са се качили и ги оправих  dirol
ModsBG.com форум

Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: