Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/modsbgco/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Малко помощ ?
ModsBG.com форум
November 21, 06, 2017, 06:11:47 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Вижте нашите съвети за избор на графичен таблет!

Home   Help Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Малко помощ ?  (Read 4045 times)
3GcLub
Юзър

Репутация +0/-0

« on: February 24, 23, 2013, 11:38:25 PM »

Имам нужда от малко помощ дъното ми е: Asus P5G41T ML-X3 та питането ми е: ОТ каде мога да влезна и да си намаля оборотите на вентилатора на процесора и този който седи от зад ? ( Казаха ми че мога но не зная как ! ) Ако може малко с подробности ! Smiley
ModsBG.com форум
« on: February 24, 23, 2013, 11:38:25 PM »

flashko
Юзър

Репутация +0/-0

« Reply #1 on: February 25, 10, 2013, 10:44:45 AM »

По принцип това се настройва от BIOS. Моето дъно е ASUS M2N-E и в раздел Power има CPU Q-Fan Control и Chassis Q-Fan Control с опции Enabled или Disabled. Когато са активирани реда под тях става активен (CPU Q-Fan Profile и Chassis Q-Fan Profile съответно) и позволяват избор м/у Performance, Optimal и Silent. Настроил съм ги на Silent защото предпочитам тишината. При теб предполагам трябва да има нещо подобно. Освен това (ако си с Виндовс) е добре Power Schemes да е на Minimal Power Management. Имай предвид, че ако компа ти е клокнат едва ли ще стане по-тих а дори да стане има риск от прегряване и изгаряне.
ModsBG.com форум

Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: